skip to Main Content

Dołącz do zespołu

Asystent księgowości

Osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z księgowością, proponujemy współpracę przy wykonywaniu podstawowych czynności księgowych. Wprowadzanie do systemu dokumentów, uzgadnianie rozrachunków oraz inne czynności biurowe.

Od kandydatów oczekujemy: gotowości do podjęcia współpracy w ramach działalności gospodarczej oraz dobrej, praktycznej znajomość obsługi Microsoft Office – w szczególności programu Excel na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się funkcjami oraz formułami.

Samodzielny księgowy

Osobom, które posiadają już doświadczenie w księgowości, proponujemy funkcję Samodzielnego Księgowego, którego zadaniem w naszym zespole jest nadzór nad poprawnością prowadzenia spraw księgowo – podatkowych wyznaczonych klientów. W zakres obowiązków na tym stanowisku wchodzi kontrola ksiąg podatkowych, sporządzanie raportów i podsumowań, wypełnianie oraz składanie deklaracji podatkowych.

Od kandydatów oczekujemy: co najmniej trzyletniego doświadczenia w księgowości przy prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych, dobrej znajomości zagadnień rachunkowo – podatkowych, certyfikatu Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, gotowości do podjęcia współpracy w ramach działalności gospodarczej oraz dobrej, praktycznej znajomość obsługi Microsoft Office – w szczególności programu Excel na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się funkcjami oraz formułami.

Główny księgowy

Osobom, których wiedza i doświadczenie pozwala pełnić tak odpowiedzialne stanowiska, proponujemy zakres obowiązków związanych z opieką nad przydzielonym im pakietem klientów. Osoby te będą w szczególności odpowiedzialne za utrzymywanie wzorowych stosunków z kontrahentami, nadzór oraz kontrolę nad zespołem księgowych oraz dynamiczne rozwijanie i ulepszanie wewnętrznych i zewnętrznych procesów firmy.

Od kandydatów oczekujemy: co najmniej pięcioletniego doświadczenia w księgowości przy prowadzeniu pełnych ksiąg rachunkowych, bardzo dobrej znajomości zagadnień rachunkowo – podatkowych, certyfikatu Ministra Finansów, uprawniającego do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, gotowości do podjęcia współpracy w ramach działalności gospodarczej oraz dobrej, praktycznej znajomość obsługi Microsoft Office – w szczególności programu Excel na poziomie umożliwiającym swobodne posługiwanie się funkcjami i formułami, a także gotowości do pracy w nienormowanym wymiarze czasu pracy.

W zamian oferujemy wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, pracę nad bardzo ciekawymi i różnorodnymi zagadnieniami oraz elastyczne godziny pracy (idealne dla osób uczących się).