skip to Main Content
MBank Wprowadza MKsięgowość

MBank wprowadza mKsięgowość

MBank kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Do swojej oferty wprowadza mKsięgowość.

Rozwiązanie oferowane głównie mikroprzedsiębiorcom, ale nie tylko. Dla tych, którzy dopiero rozpoczynają działalność i prowadzą firmę nie dłużej niż 12 miesięcy, bank oferuje założenie konta START, w którym można prowadzić księgowość samodzielnie. Otrzymuje się konto firmowe, a także program do łatwej obsługi faktur, narzędzia do samodzielnego księgowania, a także wsparcie techniczne.

MBank posiada w ofercie również inne pakiety dla osób prowadzących firmy dłużej niż 12 miesięcy, w których oferuje księgowość z obsługą profesjonalnej księgowej. Jednym z nich jest pakiet KOMFORT obecnie w cenie 150zł miesięcznie, a także pakiet PREMIUM, oferujący księgowość poszerzoną o analizę podatkową i rozrachunkową w cenie 300zł miesięcznie. W obu przypadkach są to ceny promocyjne, więc warto rozważyć założenie takiego konto w najbliższym czasie.

W związku z tym, czy gdzieś jest haczyk? W sumie jedynie w liczbie dokumentów kosztowych oraz w szybkości reakcji na zapytania. W przypadku pakietu KOMFORT 20 sztuk dokumentów kosztowych oraz odpowiedź księgowej w przeciągu 24h. W pakiecie PREMIUM 25 sztuk dokumentów kosztowych oraz odpowiedź księgowej w przeciągu 1h. Poza tymi szczegółami oferta wygląda naprawdę dobrze.

MKsięgowość to przede wszystkim wygoda, pozwalająca na sprawniejsze zarządzanie firmą. Łatwy i szybki sposób na prowadzenie księgowości samodzielnie bądź z pomocą profesjonalnej księgowej. Dodatkowo to całodobowy dostęp do wszystkich dokumentów księgowych, przypomnienia o zaległych płatnościach za faktury, automatyczne wyliczanie podatków, precyzyjna informacja o opłaconych fakturach przez kontrahentów.

Aby zachęcić klientów do zakładania konta START z obsługą księgową, mBank informuje, że zwróci nawet 900zł. W jaki sposób?

Pierwsze 600zł zwrotu możemy zyskać, spełniając następujące warunki:

  • otwieramy konto firmowe,
  • opłacamy co miesiąc składkę ZUS za min. 250zł,
  • dokonujemy min. jednej transakcji kartą płatniczą miesięcznie.

Kolejne 300zł zwrotu możemy otrzymać, korzystając z bezpłatnej księgowości w koncie. Musimy spełnić tylko dwa warunki:

  • otwieramy konto z obsługą księgową,
  • księgujemy w miesiącu 3 faktury kosztowe na min. kwotę 10zł i opłacamy je z serwisu księgowego.

W ten sposób możemy zyskać łącznie 900zł zwrotu. Dodatkowo, w przypadku konta START, trwa obecnie promocja, w której można korzystać przez 6 miesięcy z opieki księgowej i to zupełnie za darmo.

Dzięki przygotowanej ofercie, mBank wszedł na nowy poziom świadczenia usług. Zapotrzebowanie na tego typu usługi rośnie, a oni po prostu bardzo dobrze to wykorzystali. Obecnie wiele banków i firm stara się uzależnić od siebie klientów. Te 900zł to inwestycja, która szybko się zwróci.