skip to Main Content
Wirtualne Biura Jak Najbardziej Realne

Wirtualne biura jak najbardziej realne

Zaczynamy działalność gospodarczą, zakładamy filię i potrzebujemy biura. Przedsiębiorcy rozpoczynający swoją przygodę z biznesem stają zwykle przed pytaniem, czy stać mnie na własne biuro? A Ci już doświadczeni w biznesie potrzebują na przykład jedynie filii w Trójmieście, ale tylko od czasu do czasu. Jedni i drudzy chcą mieć dobry adres w Gdyni, ale nie pasują im obciążenia z tym związane. Naprzeciw takim potrzebom wychodzi Think Tank Finance z ciągle jeszcze mało znaną w Polsce propozycją – wirtualnym biurem.
Posiadanie wirtualnego biura jest jeszcze innowacyjnym rozwiązaniem na naszym rynku, choć biuro jest całkiem rzeczywiste i zapewnia pełną obsługę biurową, rejestrację i co najważniejsze, mieści się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdyni – w TRITUM Business Park – Nowe Orłowo.

Jak to działa? Wirtualne biuro przyda nam się, jeśli zakładamy firmę, tworzymy filię spółki bądź jesteśmy zaczynającym praktykę w Gdyni adwokatem, architektem lub innym niezależnym biznesmanem potrzebującym lokalizacji, która będzie podkreślała powagę naszego zawodu. Spotkamy się tam z klientem, recepcja odbierze telefon i przekaże korespondencję, a w razie potrzeby możemy tam spokojnie popracować. Ponadto nie musimy wynajmować biura 24/7 kiedy go nie potrzebujemy i staje się zbędnym obciążeniem.

Z drugiej strony, jeśli mamy firmę np. w Rzeszowie, a chcemy posiadać swoje biura nad morzem by spotykać się z partnerami biznesowymi właśnie w Trójmieście, możemy bez najmniejszego problemu zarejestrować nasza filię w Gdyni. Nowoczesny budynek biurowy oferuje nam recepcję, meeting room, sale konferencyjne, w których podejmiemy kontrahentów, mamy tam wszystko to, czego spodziewalibyśmy się po prestiżowym biurowcu. Wsiadamy w samolot i niedługo później możemy powitać tam naszego partnera. Jeśli gość musi chwilkę zaczekać, zostanie mu zaoferowana kawa, może skorzystać z internetu czy cieszyć się fantastycznym widokiem na Zatokę Gdańską z przestrzennego tarasu na szczycie biurowca.
– Korzyści wynikające z wynajęcia wirtualnego biura nie kończą się na dobrym adresie w cenie 3m2 standardowej powierzchni biurowej. To szereg dodatkowych usług i udogodnień – mówi Marcin Suchocki, prezes zarządu Kancelarii Finansowej Tritum Group –
W miarę rozwoju firmy Think Tank Finance może oferować coraz bardziej złożone usługi. Wsparcie specjalistów Grupy nie kończy się bowiem na założeniu filii czy działalności. W razie potrzeby zajmą się optymalizacją podatkową i księgowością czy zaoferują nam finansowanie bieżące lub inwestycyjne. Być może zechcemy skorzystać z audytu czy analiz statystycznych.

– Lista usług nie kończy się na tym, co bezpośrednio oferuje Think Tank Finance. Dobrym tego przykładem jest instytucja consierge. Wielu naszych klientów prowadzi realną działalność w różnych częściach Polski i Europy. Kiedy przyjeżdżają tutaj, my, w oparciu o naszą doskonałą znajomość lokalnego rynku, możemy zorganizować samochód na lotnisko, zarezerwować stolik w restauracji czy zasugerować jakieś atrakcje w czasie wolnym. Jeśli ktoś zakłada działalność, spółkę czy filię u nas, możemy zaproponować sprawdzonych partnerów i zagwarantować najlepsze warunki współpracy. Gwarantujemy tym samym ich wiarygodność, a to jedna z największych wartości w biznesie.
Decydując się na wirtualne biuro dostajemy wszystkie korzyści wprowadzenia się do dużego, prestiżowego biurowca, jednocześnie płacąc ułamek ceny. Możemy więc mieć ciastko i zjeść ciastko. – dodaje Marcin Suchocki

Artykuł znajdą Państwo w magazynie Liva & Travel

http://liveandtravel.eu/numery/12-13/flip/index.html